Blog Post

اختصاص 8 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل بیمارستان 32 تختخوابی بهمئیسرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در ملاقاتی که با مدیرکل منابع فیزیکی و مدیرکل بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت داشتیم تفاهم‌نامه تأمین 6 میلیارد تومان اعتبار جهت تکمیل بیمارستان بهمئی در سالجاری و 2 میلیارد تومان برای سال 1398 در نظر گرفته شد.

به گزارش خبرنگار کیدز،«امین‌الله بابویی» افزود: در این سفر که مدیران بودجه و منابع فیزیکی دانشگاه نیز حضور داشتند، در خصوص پپیشرفت این پروژه ملی صحبت‌هایی مطرح و جهت تکمیل آن، این بودجه در نظر گرفته شد.

وی تکمیل همه پروژه‌های عمرانی دانشگاه در تمام شهرستان‌های استان را از اولویت‌های این معاونت برشمرد و افزود: با بازدید از این پروژه‌ها و نظارت مستمر تمام تلاش خود را خواهیم کرد که پروژه‌ها در زمان مقرر به بهره‌برداری برسند که در این موارد رایزنی‌ها و پیگیری‌های مناسبی هم با وزارت داشته‌ایم.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هم‌چنین اختصاص مبلغ یک میلیارد و 700میلیون تومان را جهت تکمیل و خرید تجهیزات و تأسیسات کلینیک‌های دهدشت و گچساران را از دیگر دست یافته‌های این سفر عنوان کرد.

بابویی یادآور شد: امید است با بهره‌برداری از بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان بهمئی از مراجعه و ایاب و ذهاب به سایر شهرستان‌های همجوار کاسته و بتوانیم خدمات مناسبی به مردم شریف این شهرستان در حوزه سلامت ارائه دهیم.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts