Blog Post

ارائه خدمات بیمه سلامت ایران به بیش از ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورشمدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران گفت: سازمان بیمه سلامت ایران افتخار خدمت‌رسانی به بیش از ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورش را دارد.

به گزارش کیدز، دکتر احمدرضا ریاضیات ضمن گرامیداشت یاد و خاطره علامه شهید استاد مرتضی مطهری و فرا رسیدن روز معلم گفت: آموزگاران شاهدان عینی از فداکاری و تلاش برای ارتقای علمی و فرهنگی هر جامعه‌ای هستند و شهادت استاد مطهری نمونه بارز از خود گذشتگی این عالمان فرهیخته است.

وی افزود: سازمان بیمه سلامت ایران افتخار خدمت‌رسانی به حدود ۳ میلیون بیمه شده آموزش و پرورش را دارد که از این تعداد بیش از یک میلیون و ۷۰۰هزار نفر آنان شاغل و حدود یک میلیون  و ۲۰۰هزار نفر بازنشسته هستند.

ریاضیات با اشاره به اینکه اعتبارات سازمان بیمه سلامت ایران باید هدفمند هزینه شود،اظهارکرد: این سازمان سال گذشته برای ارائه خدمات بستری و سرپایی به بازنشستگان و شاغلان تحت پوشش برای هر نفر در ماه بیش از ۵۰۰هزار ریال هزینه کرده که بالغ بر یک هزار و۸۰۰ میلیارد تومان درسال است.

وی با بیان اینکه مهارت زندگی، رفتار با خود، خانواده، بستگان و جامعه از مهم‌ترین مهارت‌ها است که درمدارس باید آموزش داده شود، گفت: امیدواریم در محیط‌های علمی و آموزشی افرادی با نگاه انسانی تربیت شوند.

بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران، مدیرکل بیمه‌گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران ضمن تشکر و قدردانی از وزارت آموزش وپرورش درتعاملات متقابل با سازمان بیمه سلامت ایران اظهارکرد: امیدواریم این وزارتخانه با پرداخت بدهی‌های معوقه سال‌های گذشته به مقدار ۳۰۰ میلیارد تومان این سازمان را بیش از پیش در ارائه خدمات بهینه به این قشر دلسوز یاری کند.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts