Blog Post

استان قم جزو استان‌های برتر در اجرای طرح تحول نظام سلامت


معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه کارهای بسیار خوبی در حوزه درمان قم انجام شده است، گفت: از جاهایی که به خوبی می توان آثار طرح تحول نظام سلامت را به خوبی در آن دید، استان قم است.

به گزارش کیدز، دکتر «جان بابایی» در حاشیه سفر به قم، با بیان اینکه کارهای بسیار خوبی در حوزه درمان قم انجام شده است، گفت: یکی از جاهایی که به خوبی می توان آثار طرح تحول را به خوبی در آن دید، استان قم است و شاهد هستیم که هم از نظر فیزیکی و هم از نظر خدماتی به چه میزان کرامت مردم حفظ و خدمات رسانی ها گسترش یافته است.

معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تصریح کرد: علاوه بر این کارهای خوبی نیز در قم در حال اتمام است که نمونه آن بیمارستان شهدا و بزرگترین کلینیک ویژه کشور در قم است که به زودی افتتاح خواهد شد.

وی به احداث بیمارستان امیرالمومنین(ع) اشاره کرد و گفت: این بیمارستان در مجاورت بیمارستان شهید بهشتی قم در حال احداث است که روند رو به رشد خوبی داشته و تا چند ماه آینده قابلیت بهره برداری خواهد داشت.

دکتر جان بابایی به فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص سرطان اشاره کرد و گفت: خدمات بخش سرطان خوب بوده که دانشگاه از طریق آن می تواند خدمت جامعی ارائه دهد.

وی گفت: بخش شیمی درمانی سرپایی در حال ارائه خدمات است و بخش بستری نیز آماده شده و بخش رادیوتراپی نیز دارای دو فضای خالی و آماده فعالیت است که سرمایه گذار معرفی و وزارت بهداشت نیز می تواند از طریق سرمایه گذاری این مشکل را برطرف کند.

معاون درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به حجم بالای حضور مسافران در قم اشاره کرد و گفت: استان قم یکی از استان های زائرپذیر است و از این رو خدمات رسانی به زائران و مسافران از اهمیت بسیاری برخوردار است که اورژانس و همچنین اورژانس هوایی نیز در این زمینه اقدامات گسترده ای انجام داده که از خدمات آنها قدردانی می کنیم.

دکتر جان بابایی در سفر به قم از بیمارستان های شهدا، شهید بهشتی و حضرت معصومه(س) و مرکز اورژانس ۱۱۵ بازدید کرد.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts