Blog Post

استقرار 4 دستگاه آمبولانس اورژانس البرز در حرم امام خمینی(ره)رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز گفت: استقرار جاده‌ای آمبولانس‌های اورژانس البرز در کلیه محورهای مواصلاتی استان از پنجشنبه 10 خرداد ماه آغاز شده و تا شنبه 19 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

«مهرداد بابایی» در گفت‌وگو با خبرنگار کیدز، اظهار کرد: با فرا رسیدن 14 خرداد  و به منظور گرامیداشت سالروز ارتحال ملکوتی رهبر کبیر انقلاب ، حضرت امام خمینی (ره) و همچنین لیالی قدر ، مرکز اورژانس 115 البرز همچون سال‌های گذشته، با تمام توان و امکانات آماده خدمت به زائرین روزه‌دار حرم مطهر و نیز شب زنده داران لیالی قدر است.

وی ادامه داد: لازم به ذکر است که از سوی این مرکز، ضمن استقرار  بیش از 40 دستگاه آمبولانس در مسیر جاده‌ها و مراسم احیاء  تعداد یک دستگاه اتوبوس آمبولانس،  چهار دستگاه آمبولانس و یک دستگاه موتورلانس با آمادگی کامل 30  نیروی کارشناس فوریت‌های پزشکی آقا و خانم مستقر در حرم مطهر و آماده ارائه خدمات درمانی به زائرین حرم مطهر هستند. 

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی و اورژانس البرز افزود: محل استقرار تیم درمانی اورژانس البرز در پارکینگ غربی حرم مطهر است.

بابایی اظهار کرد: همچنین روز جمعه 18 خرداد ماه پوشش امدادی فریضه عبادی سیاسی نماز جمعه و راهپیمایی روز جهانی قدس در دستور کار این مرکز قرار دارد.

وی یادآور شد: استقرار جاده‌ای آمبولانس‌های اورژانس البرز در کلیه محورهای مواصلاتی استان از پنجشنبه 10 خرداد ماه آغاز شده و تا شنبه 19 خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts