Blog Post

افتتاح سه پروژه درمانی در خرمشهر با حضور وزیر بهداشتبا حضور وزیر بهداشت دو پروژه درمانی در بیمارستان ولیعصر(عج) و همچنین پروژه کلینیک ویژه خرمشهر افتتاح شدند.

به گزارش کیدز، با حضور دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، پروژه‌های بازسازی و توسعه بخش بلوک زایمانی و بازسازی و توسعه اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) و همچنین کلینیک ویژه خرمشهر امروز (شنبه 8 اردیبهشت‌ماه) به طور رسمی افتتاح شدند.

پروژه بازسازی و توسعه بخش بلوک زایمانی بیمارستان ولیعصر(عج) با زیربنای 833 مترمربع مشتمل بر 10 اتاق (بلوک زایمان) با 10 تختخواب است که با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت بابت ساخت و تجهیز راه‌اندازی شده است. تبدیل زایشگاه سنتی بیمارستان ولیعصر(عج) به زایشگاه فیزیولوژیک بر اساس استانداردها و متدهای روز از اهداف این پروژه است.

همچنین  پروژه بازسازی و توسعه بخش اورژانس بیمارستان ولیعصر(عج) خرمشهر نیز با زیربنای یک هزار و 915 مترمربع مشتمل بر 30 تختخواب است که با اعتبار 11 میلیارد تومان از محل اعتبارات وزارت بهداشت و همچنین سازمان منطقه آزاد اروند راه‌اندازی شده است.

پروژه کلینیک ویژه خرمشهر با کاربری تشخیصی – درمانی و زیربنای یک هزار و 620 مترمربع و در سه طبقه با اعتبار 9 میلیارد و 800 میلیون تومان از محل اعتبارات طرح تحول نظام سلامت راه‌اندازی شده است و پزشکان کلیه رشته‌های تخصصی یا فوق تخصص  در این کلینیک مستقر می‌شوند.

در مراسم افتتاح این پروژه‌ها، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، ایرج نظری رئیس دانشگاه علوم  پزشکی جندی‌شاپور اهواز، علیرضا آموزنده رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان، ولی‌الله حیاتی فرماندار خرمشهر و جمعی از مسئولان شهرستانی نیز حضور داشتند.


انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts