Blog Post

ثبت نام 4000 نفر در طرح همیاران بیمه سلامت



سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه ایران از ثبت نام 4 هزار نفری در طرح همیاران بیمه سلامت کشور خبر داد.

به گزارش کیدز، محمد هاشمی در این باره گفت: از انجا که بین میزان مشارکت اجتماعی افراد یک جامعه در تحقق زندگی بهتر و  توسعه جامعه رابطه معناداری وجود دارد، فعالیت‌های مشارکتی و بسیج نیروهای سازمان یافته مردمی علاوه بر انکه موجبات توانمندی افراد جامعه را فراهم می آورد،موجب تقویت ساختارهای اجتماعی رشد و توسعه پایدار جامعه را نیز می‌شود.

وی در خصوص اجرای طرح همیاران بیمه سلامت به عنوان یکی از برنامه‌های عملیاتی تدوین شده دفتر تدوین استانداردها و توسعه خدمات بیمه‌ای تصریح کرد: دستورالعمل اجرای این طرح در سازمان تصویب و جهت اجرا به تمامی ادارات کل بیمه سلامت استان‌ها ابلاغ شد.

هاشمی در ادامه سخنانش ضمن تشریح وظایف همیاران بیمه سلامت، گفت: همیاران سلامت به صورت داوطلبانه و افتخاری در جهت اجرای پایش شهروندی، آموزش و اطلاع رسانی به بیمه‌شدگان صندوق روستایی با سازمان بیمه سلامت همکاری می‌کنند.

وی ادامه داد: در واقع این افراد زمان و مهارت‌های خود را برای خدمت به مردم به کار بسته‌اند و با شرکت در کلاس‌های آموزشی، آموزه‌های لازم را فرا گرفته و آن را به مردم منتقل می‌کنند.

  هاشمی اهداف این طرح را افزایش رضایت بیمه‌شدگان از کیفیت خدمات درمانی مورد نیاز، افزایش رضایتمندی اعضای تیم سلامت و کاهش درخواست‌های غیر منطقی بیماران، کاهش هزینه‌های درمانی سطح 2 و 3 سازمان بیمه سلامت ایران، تقویت اعتماد به نفس و حس مسئولیت مردم در برابر اموال عمومی متعلق به خود و صیانت از حقوق بیمه‌شدگان عنوان کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بیمه سلامت ایران، سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران گفت:  تاکنون 4 هزار نفر در کشور در طرح همیاران بیمه سلامت ثبت نام کرده‌اند.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts