Blog Post

جامعه مامایی، حامیان اصلی سلامت زنان، کیدز و خانواده‌ها استمعاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسان ها است،گفت:جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان، کیدز و خانواده‌ها به شمار می‌آید.

به گزارش کیدز دکتر مریم حضرتی به مناسبت روز جهانی ماما در پیامی ضمن تبریک این روز به تلاشگران جامعه مامایی که وظیفه دشوار و حیاتی حفظ سلامت مادر و نوزاد را به عهده دارند، اظهارکرد: روز جهانی ماما، به بهانه تقدیر از پیشگامان ارتقای بهداشت و سلامت جامعه فرصت مناسبی برای تکریم و تجلیل از این قشر صبور، مخلص و زحمتکش است.

وی در این پیام با بیان اینکه قلب‌های مضطرب هر مادری با نگاه‌های آرامبخش و امیدآفرین ماما آرام می‌گیرد و آمدن عزیزترین موجود زندگی را نوید می بخشد، گفت: ‌بی تردید جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان، کیدز و خانواده‌ها به شمار می‌آیند که با تضمین سلامت مام و نوزادان، زندگی، نشاط و شادابی را در جامعه به ارمغان می‌آورند.

به گزارش وبدا، حضرتی در این پیام تاکید کرد: جامعه مامایی، دانش و مهارت حرفه‌ای را به زیور ایثار، ایمان و از خودگذشتگی آراسته و توفیقات چشمگیری در زمینه تامین سلامت مام، نوزادان داشته است.

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts