Blog Post

درخواست نظام پزشکی از شورای شهر تهران درباره طرح ترافیک پزشکانرئیس کل سازمان نظام پزشکی و رئیس نظام پزشکی تهران بزرگ در نامه‌ای خطاب به محسن هاشمی – رییس شورای اسلامی شهر تهران، خواستار ارائه تسهیلات لازم به جامعه پزشکی جهت ورود به محدوده طرح ترافیک شدند.

به گزارش کیدز و بنابر اعلام اداره کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی در متن نامه دکتر ایرج فاضل و دکتر علی‌اصغر پیوندی آمده است:


«جناب آقای مهندس محسن هاشمی

ریاست محترم شورای اسلامی شهر تهران

با سلام و احترام

ضمن تبریک سال نو و آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی و اعضای محترم آن شورا، همانطور که مستحضرید سهولت تردد پزشکان به محدوده طرح ترافیک از آغاز اجرای این طرح تاکنون مورد توجه سیاست‌گذاران و مسئولان محترم قرار داشته است. از آنجا که بسیاری از مراکز درمانی دولتی و خصوصی در محدوده‌ طرح ترافیک و طرح زوج و فرد قرار دارند، عدم توجه به نحوه آمد و شد پزشکان می‌تواند موجب بروز مشکلات عدیده‌ای برای جامعه پزشکی به منظور تردد بی‌دغدغه و حضور به موقع در محل کار به ویژه در موارد اورژانس و به تبع آن ایجاد اختلال در خدمت‌رسانی به بیماران محترم گردد.

از این رو شایسته است همانند سنوات گذشته جامعه محترم پزشکی بتواند با استفاده از سهمیه در نظر گرفته شده و تسهیلات لازم از مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک جهت ارائه خدمات درمانی به شهروندان عزیز تهرانی استفاده نماید. امیدوارم با درایت حضرتعالی و اعضای محترم شورای شهر تهران از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری گردد.»

انتهای پیام

About 4kidz

Related Posts